Jen abyste si nemysleli...nevykašlala jsem se na to ani jsem nezapoměla...sestra se pouze rozhodla, že je vhodný čas onemocnět - děkuju sestřičko! - a tak jsem měla tu čest starat se o zvracející dítě...zážitek, který bych si v klidu ušetřila. Takže předběžný termín kapitoly je na víkend...většinu času mi teď žere činnost "ukliď a uvař" :D ...vše co jsem chtěla říct...táhne na jednu ráno, jdu spinkat :D

2. Kapitola - Před 15. lety

20. listopadu 2013 v 0:31 | Nicole <3 |  VA podle mně
Takže mám tady svoji 2 kapitolku, svého 1 čtenáře jsem pořádně oslavilaSmějící se

2. Kapitola - Před 15 lety
Pohled Erik
Zrovna jsem se probudil. Pozdravím Rheu: "Dobré ráno Rheo. Jak ses vyspala?'' Vedle mě se ozve: "Blbě jsem ztřískaná jak středoškolačka a nejsem Rhea.'' "Ty opravdu nejsi Rhea?''
Podivím se a podívám se vedle sebe a vidím jak se na mně kření hnědovlasá a krásná morojka. To by ještě nebylo tak zlé kdyby nebyla nahá. Morojka vyprskne smíchy a v záchvatu hihňání se mě zeptá: "Ty si se včera pořádně ztopil co?'' Pak mi dojde jak mě bolí hlava, a sakra má pravdu sem opilý.
Musím přemýšlet. Takže… co jsem včera dělal. Vysvětlení na sebe nenechá dlouho čekat, moje společnice asi pochopila, že s pamětí jsem na tom bledě.
Začala vysvětlovat: "Včera si přišel do baru, a vypil si tam 3 celé lahve vodky. Pak si zmerčil nás - tanečnice a začal nás okukovat.'' "Už se mi to vybavuje'' povídám: "Ty jsi Emily'' Ta se zase rozesměje, už mě to její chechtání pěkně štve. Potom mi řekne: "No vida komu se rozsvítilo v hlavě!''

Chvíli mlčím, ale když se podívám vedle sebe, vidím že to chvíli asi nebylo, protože Emily usnula.
Rychle se obleču než se vzbudí. Triko najdu hned je na lustru, s malou pomocí svého živlu ho brzy sundám, obleču si ho a jdu hledat další oblečení. Kalhoty jsem našel pod postelí, včera to muselo stát za to.
Ale trenky nikde nevidím, hledám po celém pokoji a pak je vidím v nějáké skleničce asi s vínem nebo co to je. Tak fajn asi půjdu bez trenek. Oblékl jsem si kalhoty a odešel jsem z jejího pokoje.
Asi si půjdu dát kávu a nějákou snídani. Scházím dolů do restaurace a sedám si ke svému stolu. Objednám si kávu a snažím se vzpomínat co jsem to včera dělal.
Takže volali mi od dvora, protože mého otce promněnil ve strigoje…odjel jsem do Las Vegas…svedl jsem Emily…a probudil jsem se u ní v posteli.

Musím zavolat Rhee, ale mám neblahé tušení že můj mobil zůstal na pokoji u Emily a ne že bych toužil se tam vracet. Zaplatím účet a jdu do svého pokoje zbalit si věci. Když mám svůj kufr zbalený, jdu na recepci abych zaplatil svůj pobyt.
Všechno už je vyřízeno a já výhdu před hotel, mávnu na taxi a řeknu: "Na letiště prosím'' Dojel jsem na letiště a zaplatil taxikáři. Koupil jsem si letenku do Seattlu, tam si potom najmu nějákého řidiče a dojedu na královský dvůr.
Letadlo mi odlítá za 15 minut, takže bych měl honem nastoupit. Už jsem v letadle a asi se zkusím vyspat z té kocoviny.
Po dvou hodinách
Jsem v Seattlu prší a začíná se stmívat, musím si rychle najmout nějákého řidiče. A sakra královna. Co ale dělá tady? Pak mě zmerčí a už mě volá: "Lorde Dragomire musíme si promluvit."
Tak tedy nastoupím k ní do auta, ve kterém je kromě královny a mně ještě její synovec Adrian a tlupa strážců. Dojedeme ke královskému dvoru a ona mi řekne: Jděte se upravit, a pak přjďte do mojí kanceláře.
Když jsem hotov s oblekem, jdu ke králvně. Zaklepu na dveře její kanceláře a ozve se: "Pojďte dál" Jdu dál, pokloním se a pozdravím: "Výsosti"
Královna řekne: "Povstaňte" Vstanu a čekám, ale královna mě nenechá čekat dlouho a spustí: "Takže stručně jelikož váš otec zemřel automaticky dostáváte titul, protože jste nejstarší z Dragomirů.
Také bych vás ráda požádala o laskavost, co kdybyste si vzal mého vnuka k sobě než vyroste? Váš otec totiž zabil jeho rodiče a já nevím kam s ním." Já odpovím: "Jistě že si ho vezmu, na obtíž nebude máme velké sídlo a je stejně starý jako André."

Den poté, Sídlo Dragomirů
"Rheo jsem doma." Přiběhnou moje holčičky a Lissa povídá: " Tatínku kde jsi byl? Maminka je moc smutná." Já se zeptám: "A kdepak je?" A Rose a Lili mi unisono poví: "Na zahrádce."
Jdu na zahrádku a vidím Rheu jak brečí a mlátí rukou do země.

Chci něco říct ale moje malé dhampýrské princezny mě předběhnou a křičí na Rheu: "Mamííí tatínek je domááá" a Lissa dodá: "Mamííí holky nekecají je tůůů"
Rhea vzhlédne a běží ke mně. Obejme mě a řekne: "Já jsem se bála že se ti něco stalo." Políbím Rheu a Lissa řekne: Tíííí vole tatínek dal mamince pusu."
Rhea se ode mě odtáhne a zeptá se: "Lisso odkud znáš takové výrazy?" A Lissa na to: "To říkal ten kluk co nám sedí na stole." Rhea běží do domu a vidí Adriana. Zeptá se mně: "Co to je za kluka?" A já odpovím: "To je královnin synovec, bude tu odteďka žít s náma, protože jsem to Taťáně slíbil. Jeho rodiče zabil strigoj - můj otec."
Tak takhle se naše rodinka rozšířila o dalšího člena.
5.měsíců poté
Pohled Emily
Sakriš moje kariéra tanečnice de do kytek, protože jsem těhotná. Ten tejpek co mě zbouchnul mi o sobě řek jedině to že se jmenuje Erik, což je mi houby platný.
Asi pojedu ke dvoru, tam je minimální pravděpodobnost že se mému dětátku něco stane a taky je možné že uvidím toho Erika. Takže jde se balit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 aley aley | 8. prosince 2013 v 19:22 | Reagovat

Takovej malej detail, jestli u toho má někdo vydržet, chtělo by to dávat sem častěji kapitoly. Jinak dobrý

2 Kačíí Kačíí | Web | 9. prosince 2013 v 5:46 | Reagovat

Páni zírám, tak tohle se mi nehorázně líbí :D :D
Ten nápad je originální a svým způsobem úžasný :D :D
Prej Tíííí vole, to bylo nejlepší, těším se na další kapitolu :) :¨)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama