Jen abyste si nemysleli...nevykašlala jsem se na to ani jsem nezapoměla...sestra se pouze rozhodla, že je vhodný čas onemocnět - děkuju sestřičko! - a tak jsem měla tu čest starat se o zvracející dítě...zážitek, který bych si v klidu ušetřila. Takže předběžný termín kapitoly je na víkend...většinu času mi teď žere činnost "ukliď a uvař" :D ...vše co jsem chtěla říct...táhne na jednu ráno, jdu spinkat :D

Ďábelská kočka opět na útěku

17. listopadu 2013 v 21:09 | Nicole <3 |  Moje kecy
Takže jak už jsem psala měli jsme doma toulavou kočku, ale dali jsme jim sousedům odvedle.

Dneska jsme byli v 8 večer venku já a mamka se psem a oni ( dvě Holky a Kluk ) s kočkou na vodítku. Pejska máme malého retrívra ,takže mu po chvíli byla zima, tak jsme se chystaly že půjdeme domů.
A ejhle slyším jak jedna z holek ječí že se jim kočka vyslíkla z vodítka. Letím přes celé sídliště a akorát vydím že kočka je v tom samém křaku co minule, takže jsem myslela že když jsem čtyry (mamka držela psa), že lehce chytíme.
Kočka nám zdrhla a vylezla na strom, takže jsme tam stáli chrastili hračkou a ječeli čičiči. Pak ta kočka seskočila a už ji měla chycenou jenže pak ji pustila.
Zdrhla nám až ke školce, takže jsme se vloupali do školkové zahrady a ve křacích jsme chytily tu kočku.
V závěru můžu dodat, že jsem tady vynechala svoje nadávání a že když jsme se vraceli tak na nás čuměl celej barák. Od baby co hulí jak fabrika až k jedné sousedce co má furt kecy.
Takže traapas jako prase. Aspoň jsme se nenudili.Smějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama