Jen abyste si nemysleli...nevykašlala jsem se na to ani jsem nezapoměla...sestra se pouze rozhodla, že je vhodný čas onemocnět - děkuju sestřičko! - a tak jsem měla tu čest starat se o zvracející dítě...zážitek, který bych si v klidu ušetřila. Takže předběžný termín kapitoly je na víkend...většinu času mi teď žere činnost "ukliď a uvař" :D ...vše co jsem chtěla říct...táhne na jednu ráno, jdu spinkat :D

Červen 2014

9. Kapitola

17. června 2014 v 0:16 | Nicole <3 |  VA podle mně
Chjo už zase sem si říkala že budu přidávat každý den a zas sem na to zapomněla X(

2. Kapitola

12. června 2014 v 17:28 | Nicole <3 |  VA - Co by kdyby ...
2. Kapitola

:) :D

12. června 2014 v 16:27 | Nicole <3 |  Moje kecy
Chcete dneska někdo druhou kapitolu VA co by kdyby? :)

1. Kapitola

11. června 2014 v 20:20 | Nicole <3 |  VA - Co by kdyby ...
Tato kapitola je věnována Jackie doufám že už jsi se z toho šoku dostala :D

Prolog

11. června 2014 v 18:48 | Nicole <3 |  VA - Co by kdyby ...
Tadadadá tady Prolog nové povídky a k tomu abych ji sem dala jsem se dokopala sama

P.S.

11. června 2014 v 0:24 | Nicole <3 |  Moje kecy
Další Kapitola by se tu mněla objevit v pátek o půlnoci tedy pokud bude fungovat časování. Když fungovat nebude vrazím to sem později. :)

Nicole <3

LíbajícíLíbajícíLíbající

Změna

11. června 2014 v 0:03 | Nicole <3 |  Moje kecy
Musím se trochu vykecat. Takže změnila jsem vzhled blogu protože ten starý už mně k smrti nudil. A pravděpodobně se pustím do dalších povídek začnu psát VA Co by kdyby info už tam je nějákou dobu a v hlavě se mi rodí nápad na povídku která nemá s VA nic společnýho a je dost pravděpodobný že to bude naprostá kravina. A někdo mi napište názor na nový vzhled blogu - nejlépe upřímný. Ať to kdyžtak změním.

Tak to je asi vše, nakonec to bylo stručnější než sem čekala.

Nicole <3

8. Kapitola

10. června 2014 v 23:08 | Nicole <3 |  VA podle mně
Heurééka sestry šly brzy spát takže mám vrtulníkovej počík pro sebe. :)

7.kapitola

6. června 2014 v 22:36 | Nicole <3 |  VA podle mně
Tak přidávám další kapitolu. Normálně mě málem trefil šlak když jsem viděla kolik lidí to vůbec čte :)
7.kapitola Pohled Lili Zrovna jsme se vrátili z "úžasného představení kážeme s Kirovou". Na to aby nám vynadala si musela přizvat 30 dalších lidí aby ji měl kdo poslouchat a musela tam pozvat i toho nejvíc sexy strážce na celým světě a mimochodem i jeho bratra kterej vypadal úplně stejně. Alexander Belikov se mi líbil už od 12 let a Rose se mi vždycky strašně smála že jsem na starší chlapy protože mu v tý době bylo už 19. No tak abychse vrátila k původní myšlence Kirová nás pořádně sjela a napařila nám doučování a mě a Rose jako bonus tréninky navíc ale neřekla s kým. Jestli se tam objeví salto - tak říkáme s holkama strážci Altovi- tak se půjdu zahrabat protože ten by si nás pěkně vychutnal. Určitě si ještě pamatuje ten incident jak jsem mu řekla že ve staré chatce sstrážců je Kirová a volá ho ale tam byla Rose ve společnosti oleje kterým polila celou podlahu a když salto přišel hodil úplně parádní držku a zlomil si ruku. Nebo taky na ten jak jsme mu do bot nastříkaly zelenou šlehačku do teď si pamatuju ten jeho výraz ze kterého jsem já ani Rose prostě nemohla. Úplně mu zčervenal xsicht a jak začal nadávat vypadal jako uječené rajče. No asi by na nás šel trochu ztvrda. Pohled Rose Tak se právě vleču na popravu. Po celým dnu kdy spolužáci vyzvídali kde jsme byli jak kolovali drby a jak mojensestra Lili furt slintala nad tím strážcem jsem se rozhodně netešila až mi za chvíli nějákej strážce rozmlátí hubu Pohled Dimitrij Když nám Kirová řekla že budem trénovat ty dvě hatwavayky můj bratr byl v sedmým nebi. Říkal mi že to bude znít asi divně ale že se mu vždycky líbila ta co se jmenuje Lili. Tak jsem se ho zeptal: sím tě co to je za blbovinu? Vždyť beztak nepoznáš která je která. A on mi na to řekl : neptej se mě jak ale jí poznám vždycky a tobe se budou obě taky líbit mají talent. Pohled Rose Tak jsme se s Lili převlíkli do věcí na cvičení a šli jsme do tělocvičny a tym čekal Lilin idol a jeho bratr. Co mě zmátlo bylo to że on na ni čuměl stejně zblble a zamilovaně jako ona na něho. Pak ten chlápek promluvil : tak jo nejdřív si vás rozdělíme a zjistímeco umíte pak se uvidí jestli bude bezpečné abyste s námi vůbec bojovali. Řekl to tak posměšným hlasem že jsem měla chuť jednu mu ubali ale měl tak nádherný hlas ze kterého byl slyšet ruský přízvuk který způsoboval že jsem si připadala jako v transu. Ale pak jsem se otřásla a řekla supi fuuj myslet na učitele jako na někoho kdo je sexy to zní hrozně úchylně. Pak jsem si všimla že ten druhej co tu byl vždycky šel s mojí ségrou běhat kolca a na mně tu zbyl tenhle arogantní tejpek.

6.Kapitola

2. června 2014 v 0:02 | Nicole <3 |  VA podle mně
Kapitola 6
pohled Dimitrij


Je to zrovna měsíc co umřel můj nejlepší kamarád a svěřenec Ivan. Před chvílí jsem nastoupil do letadla. Odjíždím za svým bratrem který učí na akademii sv. Vladimíra.

Přijel jsem na akademii kde na mě čekal Alexander. Po přivítání jsme šli za ředitelkou školy aby mi přidělila práci.
Vešli jsme a ředitelka spustila: Dobrý den vy jistě musíte být Dimitrij Belikov váš bratr o vás hodně vyprávěl. prý jste nám přišel pomoct s misí na které musíme chytit princezno Dragomirovou a její adoptivní sestry.

Podala mi fotky nějákákých holek jedna měla platinově blond vlasy velké zelené oči. Toto je vasilisa Dragomirová poslední z Dragomirů vůbec. okomentovala okamžitě ředitelka

Pak jsem vzal do ruky další dvě fotografie a řekl jsem: proč je tu tahle dívka dvakrát a kde je ta třetí?
Mému bratru začali cukat koutky a ředitelka odpověděla: kdy byste se ráčil si tu fotku prohlídnout pořádně uvidíte že jedna z dívek má modré oči a ta druhá hnědé jmenují se Rosemarie a Lilianna Hathawayovy a chytit tyhle tři bude háček.

Dhampýrky jsou jednovaječná dvojčata - dokonalá podoba myslíte že vydíte jednu a přitom je to ta druhá dále jsou všechny dívky skvěle sehrané a vynalézavé
. Týden po té Zrovna jsme vymysleli plán jak chytit tři uprchlice, takže teďka čekáme než se chytí. Pohled Rose Zrovna zvonil poslíček že tu máme objednanou pizzu tak jsem poslíčkovi zaplatila a rychle ho poslala k šípku. Potom jsem s Lili začala jíst pizzu ale jakmile jsem dojedla první kousek začalo se semnou všechno houpat a pak jsem jenom cítila bolest jak jsem se hlavou praštila do země a jak všechno zečernalo . Pohled Lissa Zrovna jsem se sprchovala když v tom jsem uslyšela strašnou ránu tak vylezu ze sprchy rychle se oblíknu a letím dolů. Tam najdu Rose na zemi Lili na gauči a obě v bezvědomí a na stolku je rozjedená pizza. Najednou uslyším ránu-někdo vyrazil dveře. Pak zahlídnu nějákého chlápka v kovbojským kabátu jak se ke mně šine a tak se zvednu a s nátlakem mu řeknu :Teď hned půjdeš pryč. ale ještě než začne nátlak působit vyleze z poza něj další úplně stejný chlápek a říká : ano to půjde ale vy a vaše kamarádky nás doprovodíte princezno pak se ke mně jeden postail a ten druhý začal svazovat Rose a Lili ruce a ten druhý spustil : Já jsem alexander belikov a tohle je můj bratr Dimitrij a přišli jsme abychom vás princezno Dragomirová a vaše povedené kamarádky dvedli zpátky na akademii svatého Vladimíra. P.S. Omlouvám se za nedostatky chybějící čárky a jiné píšu to totiž na tabletu a už tak mi to dalo celkem zabrat. :) Nicole <3