Jen abyste si nemysleli...nevykašlala jsem se na to ani jsem nezapoměla...sestra se pouze rozhodla, že je vhodný čas onemocnět - děkuju sestřičko! - a tak jsem měla tu čest starat se o zvracející dítě...zážitek, který bych si v klidu ušetřila. Takže předběžný termín kapitoly je na víkend...většinu času mi teď žere činnost "ukliď a uvař" :D ...vše co jsem chtěla říct...táhne na jednu ráno, jdu spinkat :D

2. Kapitola

12. června 2014 v 17:28 | Nicole <3 |  VA - Co by kdyby ...
2. Kapitola


(Lissa a Christian i s Dimkou a Sydney už jsou v Rusku celej let prochrápali tak nebylo vo čem psát)
Pohled Rose

Zrovna jsem stála u své skříně a hledala jsem co si dneska vezmu na sebe. Našla jsem červené korzetové šaty dlouhé asi do půlky stehen s černým vzorkem.
Někomu jinému by se to mohlo zdát moc vyzívavé ale mně ne. Takhle totiž teďka vypadá všechno mé oblečení.

Rosinyšaty:

http://www.cassiopeia.sk/media/catalog/product/cache/5/small_image/255x330/129246a25eb2c111236d81eb364eda2b/c/e/cervene-cipkovane-korzetove-saty-thumb.jpg

Nanesla jsem na obličej a na svůk opuchlý modrý krk make up. Pak jsem si namalovala silné černé linky červené oční stíny sahající až k obočím a nalepila jsem si umělé řasy.
Pak jsem se začala věnovat vlasům jindy bych si je natočila do prstýnků kulmou. Jenže moje hnědé vlnité vlasy dlouhé po pas jsou moc nápadné a snadno by mě někdo mohl identifikovat Lisse a to nechci.
Bylo by lepší kdyby se smířila s mou smrtí. Nesmí mě najít mě se můj nový život líbí, je jednoduchý bez problémů a ona by ze mě určitě chtěla zase udělat tu Rose která chtěla celej život bojovat.
Tak jsem si svoje vlasy pracně svázala do placatého drdolu a nasadila si přes ně platinově blond paruku. Vlasy jsem teď měla po ramena a byly rovné jako hřebíky.
Zkontrolovala jsem že mám svůj řetízek se srdíčkem. Vždycky ho nosím je to to jediné co mi zbylo po Lisse.

Už Jsem v baru a nějáký moroj mě vyzval k tanci. Svíjeli jsme se naproti sobě do rytmu hudby. Pak mě odvedl bokem ke stolu u kterého byla dlouhá lavice. Moroj se mi zakousl do krku a začal sát.
Všechno kolem bylo najednou tak překrásné a než jsem do rauše upadla úplně cítila jsem jak se mnou mrskl na tu lavici.

Pohled Nějáký pracovník v baru

Už zase je tu tahle ta je vždycky dlouho mimo, endorfiny na ní asi působí více než na ty ostatní.
Vezmu ji do náruče a dám ji do kabinky pro dárce kde ji dávám vždycky než se vzpamatuje.

Pohled Christian

Ráno jsem vedle sebe našel vzkaz že ostatní šli nakoupit a že do oběda jsou zpátky. Tak jsem si oblíkl modrou košili v barvě mých očí a černé džíny.
Sešel jsem dolů na ulici a hledal nějákej bar o kterým Dimitrij říkal že sou tam dárci.
Našel jsem ho a vešel jsem dovnitř. neomylně jsem zamířil dozadu kde bývá vstup pro zaměstnance a vešel do dveří. Tam už byla nějáká morojka která mi ukázala kde je volno a já tam šel.
Bylo tam velké otevřené okno které jako by křičelo na lidi : POJĎTE SE MRKNOUT NA OPRAVDOVÝHO UPÍRA JAK PIJE!!
A lůžko na kterém ležela v bezvědomí nějáká holka.
Byla celá taková kostnatá, nemohla vážit víc než 40 kilo měla krátké šaty a byla zmalovaná jak haloweenská maska. Ale budiž, tak jsem si dřepl k ní odhrnul jí blasy z krku a vidím že má krk kousanci jen posetý. A všechny ty kousance ji do krve dráždí nějákej řetízek.
Chtěl jsem jí ho sundat ať chudák holka nedostane infekci. Tak jsem ho odepl a vysel na něm kus zlomenýho srdíčka vypadalo přesně jako to co má Lissa. A když jsem ho otočil bylo tam napsáno Lissa.
Tahle holka tedy musí být Rose. Ale ty její vlasy. zkusil sem jestli to není paruka a byla.
No jenže co teď nemůžu jim tu před nosem odnést dárkyni.
Tak jsem otevřel to okno vzal Rose do náruče a seskočil te jeden a půl metra co nás dělily od země.
Dělalo mi starosti jak je vyhublá a jak vypadá Tohle Liss nevezme dobře.

Když jsem jí dones do našeho apartmá, které mělo 4 pokoje a spojovací obývák, položil jsem jí na postel posledního neobydleného pokoje.

Vrátil jsem se do obývák kam zrovna vcházela Lissa a ostatní a neschopen slova jsem z kapsy vylovil řetízek s přívěškem a ukázal ho Lisse. Ta otevřela pusu v němém úžasu a začali ji téct po tvářích slzy ale tentokrát to byli slzy štěstí.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jackie Jackie | 12. června 2014 v 19:25 | Reagovat

hahaaa! A je to tam!!! No toto Lissa nevezme dobre. A Dimkaaa!!! Už nech vidím jeho reakciu. Nechceš dneska pridať aj 3. kapitolku?? Prosiiiiim ???

2 Nicole <3 Nicole <3 | 12. června 2014 v 22:58 | Reagovat

bohužel jsem dneska musela dělat debilní herbář do př takže další kapitola bude zítra

3 Jackie Jackie | 13. června 2014 v 7:03 | Reagovat

[2]: blbá škola

4 Jackie Jackie | 13. června 2014 v 15:58 | Reagovat

[2]: kedy bude tá kapča? A časovanie nefunguje, takže sem hodíš aj 9.kapitolu? ??????

5 Kačíí Kačíí | Web | 15. června 2014 v 10:31 | Reagovat

tyvado... tak to je něco :D :D
Jsem zvědavá na její reakci až uvidí Rose :D :D Honem další kapitolku :) ;)

6 Jackie Jackie | 15. června 2014 v 15:02 | Reagovat

Nicoleeeeeeeeeee... Meeeeeškááááááš!!!!!
A už je to na nevydržanieeeeeeeeeeeeeeeeee!

7 Jackie Jackie | 16. června 2014 v 19:39 | Reagovat

Prosím, prosím, pekne prosiiiiim, daj sem už tú kapitolku :-(

8 bara bara | 3. července 2014 v 14:07 | Reagovat

super tesim se na dalsi

9 *Alli* *Alli* | 30. srpna 2014 v 11:08 | Reagovat

hezká kapitola %D Kdy přidáš další???

10 AlbertAddix AlbertAddix | E-mail | Web | 7. června 2018 v 0:46 | Reagovat

The prostate gland is an essential portion of a male's reproductive :. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate gland is found just before the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really miserable and inconvenient to the patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.

Prostate infection, also referred to as prostatitis, is regarded as the common prostate-related condition in men younger than 55 years of age. Infections in the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common coming from all varieties of prostate infection. It is a result of bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition of a particular defect inside gland and also the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be brought on by trauma towards the urinary tract or by infections from other regions of the body. A patient may feel testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal with the prostate defect accompanied by the use antibiotics and NSAIDs to deal with the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not even to create the sources of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and heavy lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable weight loss program is important. These are some with the steps you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for general health and it'll also keep the urinary track clean.

2. Some studies advise that a number of ejaculations weekly will help to prevent prostate type of cancer.

3. Eat steak in moderation. It has been shown that consuming over four meals of beef weekly will heighten the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most important measure to consider to make sure a healthy prostate is usually to select regular prostate health screening. If you are forty years and above, you ought to choose prostate examination at least one time 12 months.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama