Jen abyste si nemysleli...nevykašlala jsem se na to ani jsem nezapoměla...sestra se pouze rozhodla, že je vhodný čas onemocnět - děkuju sestřičko! - a tak jsem měla tu čest starat se o zvracející dítě...zážitek, který bych si v klidu ušetřila. Takže předběžný termín kapitoly je na víkend...většinu času mi teď žere činnost "ukliď a uvař" :D ...vše co jsem chtěla říct...táhne na jednu ráno, jdu spinkat :D

7.kapitola

6. června 2014 v 22:36 | Nicole <3 |  VA podle mně
Tak přidávám další kapitolu. Normálně mě málem trefil šlak když jsem viděla kolik lidí to vůbec čte :)
7.kapitola Pohled Lili Zrovna jsme se vrátili z "úžasného představení kážeme s Kirovou". Na to aby nám vynadala si musela přizvat 30 dalších lidí aby ji měl kdo poslouchat a musela tam pozvat i toho nejvíc sexy strážce na celým světě a mimochodem i jeho bratra kterej vypadal úplně stejně. Alexander Belikov se mi líbil už od 12 let a Rose se mi vždycky strašně smála že jsem na starší chlapy protože mu v tý době bylo už 19. No tak abychse vrátila k původní myšlence Kirová nás pořádně sjela a napařila nám doučování a mě a Rose jako bonus tréninky navíc ale neřekla s kým. Jestli se tam objeví salto - tak říkáme s holkama strážci Altovi- tak se půjdu zahrabat protože ten by si nás pěkně vychutnal. Určitě si ještě pamatuje ten incident jak jsem mu řekla že ve staré chatce sstrážců je Kirová a volá ho ale tam byla Rose ve společnosti oleje kterým polila celou podlahu a když salto přišel hodil úplně parádní držku a zlomil si ruku. Nebo taky na ten jak jsme mu do bot nastříkaly zelenou šlehačku do teď si pamatuju ten jeho výraz ze kterého jsem já ani Rose prostě nemohla. Úplně mu zčervenal xsicht a jak začal nadávat vypadal jako uječené rajče. No asi by na nás šel trochu ztvrda. Pohled Rose Tak se právě vleču na popravu. Po celým dnu kdy spolužáci vyzvídali kde jsme byli jak kolovali drby a jak mojensestra Lili furt slintala nad tím strážcem jsem se rozhodně netešila až mi za chvíli nějákej strážce rozmlátí hubu Pohled Dimitrij Když nám Kirová řekla že budem trénovat ty dvě hatwavayky můj bratr byl v sedmým nebi. Říkal mi že to bude znít asi divně ale že se mu vždycky líbila ta co se jmenuje Lili. Tak jsem se ho zeptal: sím tě co to je za blbovinu? Vždyť beztak nepoznáš která je která. A on mi na to řekl : neptej se mě jak ale jí poznám vždycky a tobe se budou obě taky líbit mají talent. Pohled Rose Tak jsme se s Lili převlíkli do věcí na cvičení a šli jsme do tělocvičny a tym čekal Lilin idol a jeho bratr. Co mě zmátlo bylo to że on na ni čuměl stejně zblble a zamilovaně jako ona na něho. Pak ten chlápek promluvil : tak jo nejdřív si vás rozdělíme a zjistímeco umíte pak se uvidí jestli bude bezpečné abyste s námi vůbec bojovali. Řekl to tak posměšným hlasem že jsem měla chuť jednu mu ubali ale měl tak nádherný hlas ze kterého byl slyšet ruský přízvuk který způsoboval že jsem si připadala jako v transu. Ale pak jsem se otřásla a řekla supi fuuj myslet na učitele jako na někoho kdo je sexy to zní hrozně úchylně. Pak jsem si všimla že ten druhej co tu byl vždycky šel s mojí ségrou běhat kolca a na mně tu zbyl tenhle arogantní tejpek.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jackie Jackie | 6. června 2014 v 23:42 | Reagovat

Jooooooo! Dočkali sme sa. A ďalšia?

2 Kačíí Kačíí | Web | 9. června 2014 v 17:32 | Reagovat

Hezky..!! Těma slovama to někde vždycky zabíjíš... Uječený rajče.. :D :D Je fajn že to maj vzájemný.. myslím Lili a Alexandra.. :D :D Moc se těším na další :)

3 alex alex | 9. června 2014 v 20:16 | Reagovat

dobrý, kdy dáš další? zkus dát na nový řádek ten pohled

4 sissa sissa | 10. června 2014 v 11:59 | Reagovat

super kapitola len by si to mohla troška rozdeliť lebo pri tom ako je to v kope napísané som sa niekedy strácala ale inak super kapitola a prosím čo najskôr ďalšiu prosím :) :) :) :) :) :)

5 Jackie Jackie | 10. června 2014 v 20:36 | Reagovat

Prosiiiiiiiiiim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama